НБУ відзначає важливість ухвалення законопроекту про захист прав споживачів фінпослуг


НБУ відзначає важливість ухвалення законопроекту про захист прав споживачів фінпослуг

Національний банк України (НБУ) відзначає важливість ухвалення проекту закону про захист прав споживачів фінансових послуг.

“Ми спільно з учасниками ринку розробили законопроект, в рамках якого отримаємо право контролювати відкритість договірних відносин, відкритість і сумлінність реклами та інші аспекти, які безпосередньо пов’язані із захистом прав споживачів”, – сказав директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку центробанку Олександр Яблунівський під час конференції Visa Cashless Summit 2018 в Києві у вівторок.

Як уточнили у прес-службі Нацбанку, йдеться про проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг” (№2456-д), який очікує другого читання.

В цілому, додав А. Яблунівський, Нацбанк націлений гармонізувати українське законодавство з європейським.

“В європейському законодавстві значна увага приділяється захисту прав споживачів. Навіть якщо відкриємо платіжну євродирективу, там також знайдемо величезний розділ, присвячений захисту прав споживачів у рамках правил ідентифікації. Тобто ці питання постійно йдуть паралельно”, – зазначив представник регулятора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua