0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Рада схвалила забезпечення прозорості у видобувних галузях


Рада схвалила забезпечення прозорості у видобувних галузях

Сьогодні, 18 вересня, Верховна Рада України схвалила у другому читанні та в цілому проект закону №6229 про забезпечення прозорості у видобувних галузях.

За відповідне рішення проголосували 244 народні депутати.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект №6229 розроблено з метою надання громадськості доступу до повної та об’єктивної інформації щодо платежів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, на користь отримувачів платежів, створення передумов для суспільно відповідального використання такими суб’єктами корисних копалин загальнодержавного значення, а також для суспільного ознайомлення та обговорення питань, пов’язаних із використанням та управлінням державою та територіальними громадами корисними копалинами загальнодержавного значення.

Зазначається, що схвалення проекту закону дозволить створити правові засади регулювання та організації збору, розкриття та поширення інформації про видобувні галузі, забезпечить умови для підготовки незалежним Адміністратором щорічних Звітів ІПВГ про платежі видобувних компаній до бюджету України і доходи уряду від діяльності видобувних компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування