Мінфін запустив сайт, який дозволяє відстежувати доходи і видатки державного і місцевих бюджетів


Мінфін запустив сайт, який дозволяє відстежувати доходи і видатки державного і місцевих бюджетів

Міністерство фінансів України запустило другий модуль порталу публічних фінансів Е-Data – відкритий “Бюджет для громадян” (openbudget.gov.ua), завдяки якому кожен бажаючий може в зручній формі відстежувати всі стадії бюджетного процесу.

Про це на прес-конференції повідомила в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Читайте також: З початку року план приватизації виконано на 0,2%, – Рахункова палата

«Сьогодні ми дуже раді сказати, що ми переходимо до наступної стадії – відкритий «Бюджет для громадян». Ми знаємо, що видатки бюджету – це вже інформація, якої достатньо, і вона має постійно наповнюватися і перевірятися, але наші громадяни хочуть знати не тільки про витрати, але і про всі інші частини бюджету: про доходи, про фінансування. Таким чином «Бюджет для громадян» відкриє вже повністю фінансову інформацію в країні», – сказала Маркарова.

Вона також розповіла, що на сьогодні портал Е-Data – це найбільша база публічних фінансів в Україні, містить 95,5 млн транзакцій і відвідувана 19 тис. користувачами щодня.

У свою чергу, присутній на прес-конференції директор держустанови «Відкриті публічні фінанси» Олександр Комареус повідомив, що найближчим часом планується розмістити на сайті детальну інформацію про бюджетний процес, стан держборгу, реалізацію державних програм, а також буде розкрита інформація місцевих бюджетів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua