Порошенко ввів у дію рішення про припинення договору про дружбу між Україною і Росією


Порошенко ввів у дію рішення про припинення договору про дружбу між Україною і Росією

Президент України Петро Порошенко підписав указ “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 “Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією”.

Як повідомляється на сайті президента України в понеділок, даним рішенням РНБО, яке введено в дію указом П.Порошенка, підтримані пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Міністерство закордонних справ України, зокрема, має заявити Російській Федерації про бажання України припинити дію Договору про дружбу з РФ відповідно до статті 40 цього договору і внести в установленому порядку на розгляд президенту України проект закону України про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ.

До 30 вересня Російська Федерація буде проінформована нотою МЗС України, а президентом України внесений до парламенту відповідний законопроект відповідно до статті 24 закону України “Про міжнародні договори України”.

Довідка Finance.ua

  • 6 вересня 2018 року РНБО України підтримала ініціативу президента П.Порошенка про непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з РФ на 10 років.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua