Зростання зарплат в провідних розвинених країнах посилилося в II кв. до максимуму за майже 10 років


Зростання зарплат в провідних розвинених країнах посилилося в II кв. до максимуму за майже 10 років

Темпи зростання заробітної плати в найбагатших з розвинених країн світу прискорилися у другому кварталі 2018 року до максимуму за майже 10 років – з моменту перед початком світової рецесії 2009 року, свідчать розрахунки JPMorgan Chase & Co.

За оцінками JPMorgan, в квітні-червні зарплати в США, Євросоюзі, Японії в середньому підвищилися на 2,5% на тлі зниження рівня безробіття.

В наступному році інвестбанк очікує посилення підйому до 3%, відзначаючи, що підвищення зарплат додатково стимулюватиме зростання світової економіки. Одночасно воно може змусити провідні центральні банки швидше посилювати грошово-кредитну політику.

У єврозоні середня оплата праці в II кварталі зросла на 2,2% в річному вираженні, чого не спостерігалося з 2012 року.

У Великобританії зростання зарплат в липні посилилося до 3,1% – максимуму з 2015 року. В Японії працівники отримали на руки на 3,3% більше в червні, ніж роком раніше, і на 1,5% більше в липні.

У США погодинна оплата праці в приватному секторі збільшилася в серпні на 2,9% – максимум з моменту завершення рецесії в середині 2009 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування