Ставки за депозитами в гривні і валюті: цікаве за тиждень


Ставки за депозитами в гривні і валюті: цікаве за тиждень

Бажаєте розмістити депозит, але не знаєте, який банк і умови обрати? На порталі Finance.ua працює зручний сервіс, який допомагає вкладникам розміщувати свої заощадження з мінімальними ризиками і максимальною вигодою.

Більше того, ми щодня намагаємося залучити нові й нові банки в нашу програму “Бонус до депозиту”, щоб ви змогли отримувати відчутну прибавку до процентної ставки:

По підвищену відсоткову ставку за депозитом сюди 💡

Також аналітики порталу Finance.ua щодня порівнюють всі зміни ставок і умов, збирають інформацію і з форуму. Сьогодні ми пропонуємо ТОП-5 найцікавіших змін за поточний тиждень:

 • Банк Альянс з 10.09.2018 вирішив підвищити ставки за депозитами в доларах США. Терміни вкладів і ставки річних тепер виглядають так:
  - за 6 місяців 3,50%
  - за 9 місяців 3,10%
  - за 12 місяців 5%+1%. Надбавка в +1% від банку, якщо сума вкладу вище 10 000 дол.США/10 000 євро на термін від 12 міс.

Якщо оформити вклад через портал Finance.ua, Бонус до депозиту складе до +0,7% річних.

 • ПУМБ підвищив ставки з 10 вересня, але в гривні. Тепер максимально ви можете отримати 15,7% річних, розмістивши вклад Прибутковий понад 200 тис. грн на термін 12 міс.
 • Банк Форвард вніс зміни до своєї депозитної програми. Трохи знизилися ставки за вкладами: Максимум Інтернет-банк – на термін 3, 6, 12 міс. Крок назустріч Стандарт через Інтернет-Банк – 6, 12 міс. Крок назустріч через Інтернет-Банк – 3, 6, 9 міс. по долару, а по євро тільки на 3 місяці.

Ми не змінювали Бонуси до депозитів Банку Форвард.

 • Альфа-Банк з 12 вересня вирішив ще раз підвищити ставки за вкладом Альфа-Депозит. Максимальний дохід в грн можна отримати, розмістивши вклад на 24 місяці під 17,5% річних. Банк також пропонує акцію: всі клієнти, які відкриють депозит в Альфа-Банку і здійснять безготівковий переказ коштів на нього з іншого банку (крім Укрсоцбанку), отримають бонус у розмірі 0,5% від суми депозиту.
 • Сбербанк з 14 вересня змінив процентні ставки за депозитними продуктами для фізичних осіб в національній валюті: «Депозитний сертифікат на пред’явника», «Строковий депозит без поповнення», «Строковий депозит з поповненням». Також в період з 14.09.2018 по 16.10.2018 р. діятиме акційна пропозиція щодо процентних ставок при оформленні вкладу «Строковий депозит без поповнення з виплатою відсотків в кінці терміну» в доларах США і/або «Депозитний сертифікат на пред’явника» в доларах США.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua