Євросоюз як історичний проект може бути досконалим і завершеним тільки з Україною - Порошенко


Євросоюз як історичний проект може бути досконалим і завершеним тільки з Україною - Порошенко

Президент України Петро Порошенко переконаний, що історичний проект Європейського Союзу може вважатися завершеним тільки з Україною, бо український кордон – це кордон сучасної європейської цивілізації.

“Україна – це величезний потенціал людської сили, це величезний потенціал людської віри, і ми це неодноразово демонстрували. Україна – єврооптимістична країна, з унікальною вірою в Європу. І щодо Євросоюзу, хочу підкреслити, що досконалим і завершеним цей грандіозний історичний проект може стати тільки з Україною. Чому? Бо ніякий не Урал, а наша північно-східна межа є кордоном сучасної європейської цивілізації”, – сказав він у п’ятницю в Києві на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованій Фондом Віктора Пінчука.

Президент також зазначив, що Україна рухається в бік інтеграції в НАТО, і робить це “не з порожніми руками”.

“Три роки ми дякуємо за світову солідарність, але ми самостійно захищали кожен клаптик української землі. Ми де-факто пропонуємо цьому оборонному блоку одну з найсильніших армій на континенті. І головне – у нас є унікальний досвід , як захищатися”, – підкреслив П. Порошенко.

“Остаточним подоланням “колоніального статусу” стане вступ України до ЄС і НАТО”, – підсумував П. Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua