0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Сума хабарів у системі ДАБІ в регіонах зросла з часів Януковича – генпрокурор


Сума хабарів у системі ДАБІ в регіонах зросла з часів Януковича – генпрокурор

Система містобудування, у тому числі Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ), є однією з найбільш криміналізованих в країні, заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Найбільше мене обурює не сам факт незруйнованої системи корупції, а те, що навіть у порівнянні з безпрецедентним розкраданням країни Януковичем хабарі зросли”, – сказав генпрокурор.

За його даними, в Одесі при керівництві країною Віктором Януковичем брали $5 за кв. м, а зараз – $20 за 1 кв. м.

“І про це говорять всі будівельники. У Херсоні зараз $7. Те саме відбувається в столиці, по всіх містах. Це система”, – підкреслив Ю. Луценко.

Генеральний прокурор наголосив на необхідності створення “дисциплінарних процедур” для виявлення і покарання на місцях керівників, які створюють умови для корупції.

Ю. Луценко зазначив, що в цьому році за хабарі були затримані 9 тис. осіб, 2,2 тис. засуджені.

“Передайте усім своїм підлеглим: так, як було, вже не буде. Той, хто не хоче на цих умовах працювати, тому краще відійти від справ. Ті, хто створює умови для продовження збору данини, тих повинні дисциплінарно звільняти. Всім, хто не розуміє цих слів, буде оголошена війна”, – підкреслив генпрокурор.

Віце-прем’єр, голова Мінрегіону Геннадій Зубко визнав, що на сьогоднішній день як органи обласного рівня, які безпосередньо підпорядковуються ДАБІ, так і органи, яким були передані її повноваження, “залишаються не те що в зоні корупційного ризику, але є осередками корупції”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:ГПУ
В Контексті Finance.ua
Опитування