У розвиток Дніпра хочуть залучити $10 мільярдів за 10 років


У розвиток Дніпра хочуть залучити $10 мільярдів за 10 років

Міський голова Дніпра Борис Філатов планує за 10 років залучити в місто і регіон 10 млрд долл. інвестицій.

Цю амбітну задачу може бути реалізовано, якщо у Дніпрі запускатимуться такі проекти, як індустріальний парк “INNOVATION FORPOST”, що вже за 3-5 років передбачає залучити близько 200 млн доларів іноземних інвестицій у місто і створити біля 6 тис. робочих місць.

Читайте також: Саудівська компанія планує інвестувати в Мрію $150 мільйонів

Про це на презентації інвестиційних можливостей індустріального парку “INNOVATION FORPOST” (Дніпро) сказав директор Агентства розвитку Дніпра Володимир Панченко.

“Мер Дніпра Борис Філатов, проектним офісом якого є Агентство розвитку Дніпра, ставить амбіційні задачі про залучення близько 10 млрд доларів в місто і в цілому в регіон протягом 10 років. Ця задача може бути виконана, якщо ми запускатимемо такі проекти, як цей. Цей проект передбачає залучити близько 200 млн доларів іноземних інвестицій у місто і створити близько 6 тис. робочих місць із офіційною зарплатою від 15 тис. грн”, – сказав Панченко.

Він зауважив, що повне заповнення парку інвестпроектами можливо виконати за 3-5 років, а також додав, що уся робота над цим проектом фінансується міською владою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua