В Україні з'явиться Вищий суд з питань інтелектуальної власності


В Україні з'явиться Вищий суд з питань інтелектуальної власності

На середу, 3 жовтня 2018 року, призначено іспит в межах конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Про це повідомила прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Читайте також: Стало відомо, скількох суддів було звільнено в межах судової реформи

“ВККСУ на 3 жовтня 2018 року призначила іспит під час кваліфікаційного оцінювання в межах оголошеного конкурсу на зайняття 21 вакантної посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності”, — йдеться у повідомленні.

Іспит писатимуть всі кандидати одночасно. Практичне завдання виконуватимуть без використання комп’ютерної техніки. До слова, всього на конкурс подали свої документи 234 кандидати. За результатами допуску до проходження кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності допущено 214 кандидатів.

“ІР-суд (Propriété intellectuelle – інтелектуальної власності) буде розглядати справи за правилами господарського судочинства, які викладені у новому Господарському процесуальному кодексі”, — зазначив Голова ВККСУ Сергій Козьяков.

“Вже близько 20 країн світу успішно застосовують практику розгляду IP справ спеціалізованими судами. І приємно, що Україна долучається до їх переліку, адже це говорить про повагу до інтелектуального продукту та є позитивним знаком для інвесторів, які досі вагались у співпраці з Україною”, — додав Сергій Козьяков.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 30 вересня 2017 року оголосила конкурс на зайняття 21 вакантної посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua