Рада скасувала мораторій на експорт дров


Рада скасувала мораторій на експорт дров

Верховна Рада внесла зміни до законодавства щодо збереження українських лісів, виключивши тимчасову заборону вивезення за межі України в митному режимі експорту деревини паливної.

За ухвалення закону в цілому з пропозиціями Президента Петра Порошенка виключити ці норми проголосували 246 депутатів при мінімально необхідних 226.

Повертаючи закон для повторного розгляду, глава держави зазначав, що він не може бути підписаний через те, що тимчасова заборона вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту деревини паливної, яка вводиться в законі строком на 8 років з дня набрання ним чинності, порушує зобов’язання України як члена Світової організації торгівлі.

Як повідомлялося, Президент України повернув на повторний розгляд у Верховну Раду ухвалений 3 липня закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та попередження незаконного вивезення необроблених лісоматеріалів”.

Мета закону – забезпечення збереження лісового фонду країни шляхом обмеження внутрішнього споживання необроблених лісоматеріалів і посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісу і подальший його експорт поза митним контролем (контрабанду).

Законом передбачено, що обсяг внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених не повинен перевищувати 25 мільйонів кубічних метрів на рік незалежно від обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених у попередньому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua