Комітет ВР підтримав президентські ініціативи зміни Конституції


Комітет ВР підтримав президентські ініціативи зміни Конституції

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони рекомендував парламенту підтримати законопроект № 9037, що передбачає закріплення в Конституції зовнішньополітичного курсу України на вступ до НАТО і ЄС.

“Хто за те, щоб прийняти до розгляду і підтримати законопроект № 9037 від 03.09.2018 року, внесений Порошенко П. О. проект закону про внесення змін до КУ щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та Організації північноатлантичного договору? Хто за, прошу голосувати. 11 за”, – сказав голова комітету Сергій Пашинський.

Пропонована законодавча ініціатива передбачає внесення необхідних змін до Конституції з метою реалізації прагматичного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.

Також пропонується виключити з Конституції положення, що передбачає перебування військових баз на території України на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко зареєстрував у парламенті проект змін до Конституції щодо прагнення інтеграції України в НАТО і Європейський союз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua