Ситник допустив зміну законодавства для розширення права аудиторів НАБУ


Ситник допустив зміну законодавства для розширення права аудиторів НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вбачає у зволіканні з проведенням аудиту НАБУ наміри змінити законодавство і розширити права аудиторів.

А. Ситник розповів журналістам у середу в Києві, що чекав аудиту НАБУ відразу після того, як був призначений третій аудитор у червні цього року.

“Минуло два місяці – жодних дзвінків, жодного офіційного звернення, письмового, усного, по телефону з боку хоча б одного аудитора до мене не надходило, як до керівника Бюро. Чому вони не приступають до своїх обов’язків, для мене це в принципі не зовсім зрозуміла ситуація”, – сказав А. Ситник.

За його словами, виходячи з окремих висловлювань аудиторів, “є наміри змінити закон і розширити права аудиторів”. “Мені здається, що це не дуже правильно – спочатку обирати аудиторів, а потім під них ухвалювати закон. Але такий законопроект, швидше за все, з’явиться”, – сказав директор НАБУ.

Він припустив, що, швидше за все, в цьому законопроекті “буде спроба легалізації складу аудиторської комісії” та “розширення їхніх можливостей щодо перевірки”.

При цьому А. Ситник нагадав, що предметом аудиту є вже розслідувані кримінальні провадження, передані в суд або закриті.

“Але, напевно, тим політичним силам, які делегували аудиторів, цікаво подивитися, що ми зараз розслідуємо. Можливо, метою закону є розширення доступу до матеріалів для аудиторів, у тому числі і до того, що відбувається зараз. Це, напевно, комусь дуже цікаво перед виборами”, – підсумував директор НАБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НАБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua