0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook звинуватив BlackBerry в крадіжці технології голосових повідомлень


Facebook звинуватив BlackBerry в крадіжці технології голосових повідомлень

Компанія Facebook подала у Федеральний суд Сан-Франциско (США) скаргу на BlackBerry, звинувативши канадського виробника смартфонів у крадіжці технології голосових повідомлень. Про це з посиланням на матеріали суду повідомляє в середу, 5 вересня, Bloomberg.

Зокрема, зазначено, що 118-сторінкова скарга стосується шести патентів, пов’язаних з технологіями голосових повідомлень.

Як наголошується, це не перша претензія Facebook. Компанія також звинувачує BlackBerry у порушеннях авторських прав в сфері технологій доставки відео-, аудіо- і графічного контенту.

У березні Facebook пред’явив звинувачення в незаконному використанні його технології доставки повідомлень.

Водночас BlackBerry у відповідь звинувачує Facebook у використанні його рішень в сервісі швидких повідомлень Facebook Messenger, WhatsApp Messenger і Instagram.

На даний момент BlackBerry, яка була одним з лідерів на ринку смартфонів на зорі їх появи, програє в конкуренції iPhone і гаджетам на платформі Android. Спроби залучити покупців переходом на останню операційну систему (власна ОС BlackBerry не підтримує всі популярні додатки) не увінчалися успіхом. У вересні 2016 року BlackBerry заявила, що має намір відмовитися від виробництва смартфонів на користь софту. Водночас виробництво мобільних пристроїв поки що остаточно не зупинено.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua