Суд зняв арешт з рахунків найбільшого в Україні газовидобувача


Суд зняв арешт з рахунків найбільшого в Україні газовидобувача

30 серпня 2018 року Верховний Суд прийняв рішення зупинити виконання рішення Господарського суду Києва від 17 серпня 2018 року, згідно з яким було відкрито виконавче провадження та накладено арешт на грошові кошти на всіх рахунках компанії Укргазвидобування, що повністю заблокувало діяльність підприємства.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Втім, як стверджують в Укргазвидобуванні, незважаючи на постанову Верховного Суду і те, що 31 серпня юристи компанії подали до Департаменту державної виконавчої служби (ДВС) Міністерства юстиції України всі необхідні документи для скасування примусового стягнення, дії щодо виконання рішення Господарського суду Києва державним виконавцем не зупинені.

Нагадаємо, що наказ про виконання вищезазначеного рішення Господарського суду Києва було видано 16 серпня 2018 року, а вже наступного ранку, 17 серпня, державний виконавець відкрив провадження і наклав арешт на грошові кошти на рахунках Укргазвидобування.

“Укргазвидобування наполягає на негайному виконанні ухвали Верховного Суду та, відповідно, зупиненні вчинення виконавчих дій”, – йдеться в повідомленні.

У компанії розраховують на швидке розблокування своїх рахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua