Комітет ВР виключив із закону про збереження українських лісів заборону експорту дров


Комітет ВР виключив із закону про збереження українських лісів заборону експорту дров

Комітет Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва погодився з пропозиціями Президента України про виключення із закону “Про збереження українських лісів і запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів” заборони експорту дров.

“З важким серцем комітет ВР погодився з пропозиціями Президента…”, – написав голова комітету Віктор Галасюк на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, таке рішення ухвалено не тому, що ці пропозиції правильні.

“Вони йдуть всупереч інтересам України і базуються на помилкових і штучних аргументах. Просто реалії такі, що на подолання вето голосів у залі недостатньо, і треба обирати 2/3 перемоги або гарантовану поразку”, – вважає голова комітету.

При цьому він констатує, що в переможних 2/3 завойована жорстка криміналізація контрабанди кругляка і норма про обмеження внутрішнього споживання лісу (25 млн куб. м/рік), яка дозволить гарантовано зберегти мораторій на експорт лісу-кругляка.

“Після повторного ухвалення нашого закону №5495 парламентом опоненти мораторію будуть юридично позбавлені всіх козирів у грі проти України! А експорт дров ми обов’язково заборонимо згодом! Україна буде виробником і енергетично незалежною державою, а не донором сировини і талантів для країн-сусідів!”, – написав В. Галасюк.

Довідка Finance.ua

  • 3 липня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект (№5495), яким, зокрема, обмежила внутрішнє споживання необробленого лісоматеріалу 25 млн куб. м на рік і тимчасово заборонила експорт дров (відповідні поправки були внесені до другого читання).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua