Скільки областей готові закупити "пакунки малюка"


Скільки областей готові закупити "пакунки малюка"

Державні адміністрації 22 областей вже підписали угоди на отримання фінансування бебі-боксів, так званих пакетів малюка, які з 1 вересня повинні видавати в пологових будинках України.

Читайте також: На пакунки малюка витратять 51,5 млн грн

“Надання допомоги “пакунок малюка”, її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Кабміном та Управлінням ООН з обслуговування проектів та Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства”, – йдеться у відповіді Мінсоцполітики.

У рамках ухваленої процедури обласні структурні підрозділи з питань соціального захисту населення повинні укласти проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів.

“Станом на 30 серпня 2018 року з 22-ма обласними державними адміністраціями підписані проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів про надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, у тому числі Львівської та Одеської ОДА”, – йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Процес укладання проектних угод Київської та Луганської ОДА досі триває.

Таким чином всі області, крім двох, отримали “зелене світло” на проведення закупівель товарів для бебі-боксів.

Також у міністерстві не прокоментували питання, чи встигнуть державні адміністрації за умов такого затягування з підписанням угод провести закупівлі товарів для пакета малюка і вчасно доставити їх у пологові будинки – до 1 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua