0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна ризикує провалити виконання бюджету 2018 року - Рахункова палата


Україна ризикує провалити виконання бюджету 2018 року - Рахункова палата

У Рахунковій палаті проаналізували показники за перші півроку 2018-го і прогнозують невиконання державного бюджету на цей рік.

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства.

За словами Пацкана, доходи загального фонду держбюджету в першому півріччі не виконані на 15 мільярдів гривень, а борги із зарплати зросли до рекордного з 2010 року обсягу в 2,7 млрд грн.

Водночас в РП відзначають, що Нацбанк за перші півроку перерахував 38 мільярдів гривень з 44,6 мільярдів грн річного обсягу, також держава отримала 8 млрд грн разових надходжень від продажу 4G-ліцензій.

У Рахунковій палаті повідомили, що через непроведення розміщення ОВДП на суму 56 мільярдів гривень, а також від невиконання плану надходжень від приватизації держмайна на 4,5 млрд грн, загалом невиконання плану надходжень до фонду держбюджету склало 74 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування