У Вінниці вивезення сміття може подорожчати до 73%


У Вінниці вивезення сміття може подорожчати до 73%

Підприємство КУП «Ековін», яке забезпечує у Вінниці вивезення твердих побутових відходів, повідомило про намір підвищити тарифи на свої послуги на 55-73% для різних груп споживачів.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті КУП «Ековін».

Читайте також: У КМДА розповіли, скільки сміттєпереробних заводів потрібно столиці

«Через постійне зростання витрат за результатами фінансово-господарської діяльності за перше півріччя 2018 року підприємство отримало збитки. Крім того, на підприємстві постійно не вистачає обігових коштів, що може призвести до заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства та обов’язкових платежів до бюджету. На підставі вищевикладеного, з метою забезпечення належного рівня та своєчасності надання послуг з вивезення побутових відходів необхідно переглянути чинні тарифи та привести їх у відповідність до економічно обґрунтованих витрат підприємства», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, вартість вивезення твердих побутових відходів для населення планується підвищити на 73% до 77,94 за кубометр сміття, великогабаритних відходів – до 186,40 грн/куб. м, або на 70%.

Для бюджетних організацій вивезення сміття подорожчає на 66% до 85,28 грн/куб. м, для інших груп споживачів – на 55% до 97,00 грн/куб. м.

Тариф на захоронення побутових відходів поки що залишається без змін.

Про строк введення нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів КУП «Ековін» поки що не повідомляє.

Чинні тарифи на надання послуг з вивезення побутових відходів діють з жовтня 2014 року. Зараз вони відшкодовують 68% фактичної собівартості послуг, що надаються підприємством, – наголошується в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua