"Укравтодор" обговорив зі Світовим банком запуск проекту концесійної траси Львів-Краковець


"Укравтодор" обговорив зі Світовим банком запуск проекту концесійної траси Львів-Краковець

Керівництво “Укравтодору” і представники Світового банку провели зустріч, на якій обговорили запуск проекту будівництва концесійної дороги Львів-Краковець, яка стане складовою частиною міжнародної траси GO Highway (Гданськ-Одеса).

Читайте також: Укравтодор планує капітально відремонтувати 45 мостів за 2,3 млрд грн

“Нове будівництво з’єднає Україну з польським автобаном А4, який проходить через Південну Польщу до кордону з Німеччиною, а також з дорогою S19, що веде на Варшаву, Гданськ. Нова дорога в Україні стане стимулом для економічного зростання і вплине на розвиток транзитного потенціалу України”, – відзначили в “Укравтодорі”.

В ході зустрічі учасники обговорили питання міжнародного досвіду втілення таких проектів, зупинилися на можливих сценаріях його реалізації в Україні, приділили увагу залученню коштів для будівництва дороги.

Представники Світового банку підкреслили необхідність збільшення пропускної спроможності на контрольно-пропускних пунктах і ​​спрощення митних і прикордонних процедур, від чого буде залежати привабливість цього проекту. На зустрічі мова йшла про необхідність активної взаємодії з Держприкордонслужбою з метою прискорення проходження контролю та створення єдиного вікна на КПП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua