"Укртрансгаз" тестує закупівлі газу малими лотами


"Укртрансгаз" тестує закупівлі газу малими лотами

Для оцінки ринку малоцінових пропозицій “Укртрансгаз” оголосив у системі публічних електронних закупівель Prozorro три тендери на постачання природного газу обсягами 20, 20 і 50 млн куб. м із загальною очікуваною вартістю 819 млн грн.

“Маємо власну стратегію, водночас прислухаємося й до учасників ринку. Очікуємо, що ці закупівлі будуть особливо цікаві для постачальників і газовидобувних компаній, що оперують незначними обсягами газу”, – прокоментувала своє рішення компанія в Facebook.

Читайте також: У Nord Stream 2 заявили, що немає перешкод для будівництва газопроводу

Проектами договорів передбачено, що постачальник зобов’язаний передати оператору ГТС протягом жовтня-квітня природний газ в обсязі 2-3 млн куб. м, або 7-8 млн куб. м на місяць.

Компанія нагадує, що третій рік поспіль здійснює закупівлі газу виключно за допомогою електронної системи публічних закупівель Prozorro. На останніх аукціонах розміри лотів становили від 134 млн куб. м до 216,9 млн куб. м.

“Укртрансгаз” використовує природний газ у виробничо-технологічних процесах, в першу чергу, для забезпечення транзиту газу в країни ЄС і його транспортування українським споживачам, а також послуги для балансування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua