Google запустила хмарний сервіс Google One


Google запустила хмарний сервіс Google One

Корпорація Google офіційно запустила хмарне сховище Google One, бета-тестування якого тривало чотири місяці.

Запуск сервісу, який прийшов на зміну Google Drive, був анонсований в рамках травневої конференції Google I/O. В даний час оформлення підписки доступно американським користувачам, проте незабаром користувачі інших регіонів також зможуть перейти на новий сервіс.

Читайте також: Google випустить ноутбук з двома операційними системами

Крім оновлених тарифних планів користувачі отримають доступ до цілодобової технічної підтримки (раніше ця опція була доступна тільки власникам акаунтів G Suit), а також зможуть поділитися доступним місцем у сховищі зі своїми друзями (до п’яти осіб).

У США тарифні плани тепер включають щомісячний платіж у розмірі $2,99 за 200 Гб, ціни на зберігання до 2 Тб знизяться до $9,99 на місяць (зараз — $19,99). Один з «хмарних» конкурентів Google One — Microsoft OneDrive — пропонує купити 1 Тб за $69,99 на рік (або $5,8 на місяць), 5 Тб за $99,99 (або $8,3 на місяць). Вартість 100 Гб в сховищі Google One обійдеться в $1,99 (Microsoft OneDrive за такі ж гроші доступно тільки 50 Гб).

Раніше директор продукту Google One Ларисса Фонтейн також повідомляла, що платні передплатники сервісу зможуть скористатися спецпропозиціями, що включають в себе знижки на інші платні сервіси, покупки у Google Store і Google Express.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua