В Україні нардепів можуть позбавити безкоштовного відпочинку на користь ветеранів АТО і пенсіонерів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні нардепів можуть позбавити безкоштовного відпочинку на користь ветеранів АТО і пенсіонерів

Казна та Політика
1198
Всі санаторії Кабінету Міністрів України і Верховної Ради можуть передати в користування Міністерству з питань ветеранів. В такому випадку бази відпочинку чиновників будуть працювати на оздоровлення ветеранів АТО і пенсіонерів.
Відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді.
Відзначається, що санаторії просто не потрібні заможним нардепам, тому використовувати їх у збиток немає сенсу.
“Разом з тим, у державі існує гостра потреба в лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах для пенсіонерів, ветеранів, учасників АТО та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та ін. Щороку значна кількість осіб отримує відмову в наданні путівок на оздоровлення та лікування через відсутність вільних місць в санаторіях”,- підкреслюють автори.
У 2018 році в цих закладах відпочивали разом з сім’ями тільки троє народних депутатів: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) і Костянтин Матейченко (“Народний фронт”). Також у них відпочили два народних депутата попередніх скликань – Тамара Прошкуратова і Ольга Гінзбург. Як пише Комітет виборців України, зараз у розпорядженні нардепів є декілька санаторіїв.
Мова йде про державні підприємства “Пансіонат матері і дитини Таврійські зорі” та готельно-оздоровчий комплекс “Затока”, розташовані у Скадовську Херсонської області, а також бази відпочинку “Конча-Заспа” і “Пуща-Водиця”, розташовані в мальовничих районах Києва.
“Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради недоцільне. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз у них немає ніякого сенсу. В цьому році з 423 депутатів у цих закладах відпочило тільки 3 депутати. Така сама картина була в минулому році, коли у санаторіях Ради офіційно відпочили 4 депутата. Враховуючи низьку зацікавленість у відпочинку у цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі”, – зазначив голова організації Олексій Кошель.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас