У Мінінфраструктури розповіли, коли в Україні з'являться нові поїзди


У Мінінфраструктури розповіли, коли в Україні з'являться нові поїзди

“Укрзалізниці” не вистачає локомотивів для обслуговування всіх перевезень, тому правління компанії спільно з Мінінфраструктури ухвалили рішення про укладення контракту з іноземним інвестором.

Читайте також: В Укрзалізниці розповіли, як відрізнятиметься ціна на квитки між поїздами різних класів

Заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань повідомив, що український фонд локомотивів зношений на 90%. Країна залишилася без необхідних потужностей для його відновлення після того, як через російську агресію був втрачений ПАТ “Луганськтепловоз”, що випускав рухомий склад.

“Зараз ми з “Укрзалізницею” працюємо над стратегічним договором з інвестором. Повинен бути підписаний найближчим часом, за півроку, контракт про оновлення електричної тяги”, – пояснив Довгань.

Україна теж повинна будувати електровози для залізниці, впевнений заступник міністра, а іноземний інвестор повинен передати інвестиції та ноу-хау для створення спільного виробництва.

Спочатку в Україні будуть збиратися тільки 10% конструкцій нових локомотивів – це візок і окремі запчастини, які будуть доформовуватися на Крюківському вагонобудівному заводі. Однак поступово ступінь локалізації буде зростати до 50%, запевнив Довгань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua