Темпи приросту українського автопрому цього року скоротилися - експерти


Темпи приросту українського автопрому цього року скоротилися - експерти

Корпорація «Богдан» закликає підтримати українські автозаводи заради порятунку вітчизняного автопрому, адже за перше півріччя 2018 року темпи приросту українського автовиробництва скоротилися до 6,4%.

Про це заявили в прес-службі корпорації.

Читайте також: Богдан Моторс отримав 191 млн грн чистого прибутку за I півріччя

“Сьогодні потужності автопрому завантажені менш ніж на 1,5%. Щоб змінити ситуацію на краще, потрібно розробити державну програму розвитку автопромисловості”, – заявили в корпорації і додали, що тільки підтримка вітчизняного автопрому з боку держави може відродити українське виробництво.

У корпорації зазначили, що, згідно з даними Держстату, за останні 10 років автовиробництво в Україні скоротилося в 90 разів, тобто майже повністю зійшло нанівець. “Якщо нічого не змінити, ще через 10 років ми будемо згадувати, що в країні колись було власне автовиробництво”, – акцентували в автокорпорації.

Згідно із статистичними даними Укравтопрому, у першому півріччі цього року легкові автомобілі випускав тільки завод «Єврокар». Випуск комерційних автомобілів за січень-червень скоротився на 47% – до 109 одиниць. Не краща ситуація і в сфері автобусного виробництва. За статистикою, в червні було вироблено лише 77 автобусів.

В цілому в червні українське автовиробництво впало на 19,5% порівняно з минулим роком – до 672 автотранспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua