Мінфін з 1 листопада регулярно звітуватиме про діяльність держбанків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін з 1 листопада регулярно звітуватиме про діяльність держбанків

Казна та Політика
120
Міністерство фінансів України з 1 листопада буде регулярно оприлюднювати основні показники діяльності державних банків, інформацію про практичне впровадження ними “Основ стратегічного реформування державного банківського сектору”, виконання індивідуальних стратегій, а також про роботу з портфелями проблемних активів.
“Беручи до уваги те, що державні банки і банки з державною часткою складають більш ніж 50% сектору, і те, що на їхню капіталізацію за роки незалежності було спрямовано близько 250 млрд грн, у тому числі 155,4 млрд грн – ПриватБанку, їх діяльність, крім комерційної важливості для держави, представляє великий суспільний інтерес”, – зазначено у повідомленні на веб-сайті відомства.
Ініціатором рішення виступила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.
У найближчі тижні Мінфін спільно з Національним банком України та банками відпрацює формат розкриття інформації з урахуванням вимог чинного законодавства, зокрема, банківської таємниці. Такий формат нової звітності буде оприлюднений до 1 вересня, а 1 листопада вийде перший розширений звіт.
“Спочатку інформація буде оприлюднюватися на веб-сайті Міністерства фінансів у вигляді квартальних та піврічних звітів. Надалі в окремому розділі буде зібрана вся інформація про функціонування державного банківського сектору: поточні звіти типу bank at glance, стратегії та звіти про процес їх реалізації, результати роботи з проблемними активами, включаючи проведені реструктуризації, а також актуалізована інформація щодо судових процесів і звернень в правоохоронні органи. Всі дані будуть представлені як в агрегованому вигляді, так і по кожному з чотирьох державних банків окремо”, – відзначає Мінфін.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас