День фінансів, 10 серпня: страйк пілотів Ryanair, варіант шенгену в СНД, бот-помічник від Приватбанку


День фінансів, 10 серпня: страйк пілотів Ryanair, варіант шенгену в СНД, бот-помічник від Приватбанку

У п’ятницю, 10 серпня, Приватбанк продовжує запроваджувати нововведення, а пілоти Ryanair вимагають підвищення зарплат.

Страйк в Ryanair. Розпочався найбільший в історії страйк пілотів Ryanair. Пілоти страйкують через те, що авіакомпанія не погоджується підняти їм зарплати і поліпшити умови праці. Лоукостер скасував 250 рейсів в/з аеропортів Німеччини.

Бот-помічник для клієнтів Приватбанку. У Приватбанку спростили процедуру підключення продавцям віртуальних POS-терміналів PrivatPayBot. Через нього можна приймати оплату товарів та послуг у безготівковій формі. Бота потрібно підключити до месенджеру Viber або Telegram і вказати там ЄДРПОУ/ІПН свого підприємства.

Аналог Шенгену. В межах СНД може з’явитися аналог шенгенської зони. Віза в країни СНД буде називатися “Шовковий шлях”. Турист, який отримав “шовкову візу”, в’їхавши в одну з країн Центральної Азії, зможе вільно пересуватися і по інших республіках регіону.

Депо для General Electric. Експерти General Electric планують рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітопольське локомотивне депо як основну базу для проведення сервісного обслуговування локомотивів. За словами регіонального директора з якості General Electric Газіза Іскакова, технічна експертиза показала, що у депо досить високий рівень механізації і автоматизації виробничих процесів.

Не просто фермер, а підприємець. Президент схвалив закон, який передбачає, що фермери-ФОП будуть платниками єдиного податку 4-ї групи. Але в свою чергу фермери повинні відповідати певним критеріям.

Важкі будні німецьких трамваїв у Львові. Львів купив 30 вживаних трамваїв, які раніше експлуатувалися в Берліні. Перед продажем їм зробили капремонт і оснастили новою електричною начинкою. Але виявилося, що на багатьох зупинках вони не можуть відкрити двері через особливості побудованих платформ. Двері відкриваються назовні, а на деяких зупинках платформа розташована на рівні першої сходинки трамвая.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування