Київ оголосив конкурс на будівництво заводу зі сміттєпереробки


Київ оголосив конкурс на будівництво заводу зі сміттєпереробки

КП “Київкомунсервіс” оголосило конкурс з визначення виконавця послуг з переробки і захоронення побутових відходів, вироблених в столиці.

Про це повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Читайте також: Київтеплоенерго дозволили зайнятися переробкою сміття

Згідно з конкурсною документацією на сайті “Київкомунсервісу”, мінімальна потужність переробного підприємства повинна складати 426 тис. тонн, тоді як річний обсяг вироблених побутових відходів у Києві становить 1,2 млн тонн.

Новий сміттєпереробний завод повинен бути розташований поблизу географічного центру столиці.

До конкурсу на будівництво об’єкта допускаються учасники з досвідом створення та експлуатації об’єктів сміттєпереробки. Переможець конкурсу зобов’язаний буде надавати послуги з переробки відходів не менше ніж 25 років з моменту введення об’єкта в експлуатацію.

За даними КМДА, прийом заявок на участь у конкурсі розпочнеться з 28 серпня 2018 року.

Перший етап конкурсу – оцінювання відповідності конкурсантів кваліфікаційним умовам – почнеться в кінці вересня. Другий етап передбачає оцінку пропозицій учасників конкурсу.

Як повідомлялося з посиланням на мера Києва Віталія Кличка, новий завод з переробки сміття у столиці планується побудувати протягом наступних двох-трьох років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування