"Кредобанк" підтримав V міжнародний фестиваль "Музика у старому Львові"


"Кредобанк" підтримав V міжнародний фестиваль "Музика у старому Львові"

«Кредобанк» в черговий раз виступив генеральним партнером п’ятого міжнародного фестивалю «Музика у старому Львові», який відбудеться 11 – 26 серпня та проходить у партнерстві із фестивалем «Музика у старому Кракові», який є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

Протягом двох тижнів фестивалю львів’ян та гостей міста очікує насичена концертна програма за участі більш як 100 виконавців з різних міст України та Польщі. Фестивальні події відбуватимуться паралельно з 43-м святом музики в Кракові, куди завітають українські колективи і солісти.

Особливістю фестивалю «Музика у старому Львові» є те, що його концерти виходять за межі традиційної сцени та відбуваються в храмах, пам’ятних та історичних місцях. Серед цьогорічних локацій – Палац Потоцьких, музей Пінзеля, Італійський дворик, храм св. Івана Хрестителя, церкви св. Андрія та св. Миколая й інші знакові місця королівського Львова. Відкриття фестивалю відбудеться 11 серпня в архикатедральному соборі св. Юра у Львові за участю українських та польських виконавців. Закриття фестивалю відбудеться 26 серпня в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

«Цьогорічною родзинкою фестивалю є те, що на нього вдруге завітає директор фестивалю «Музика у старому Кракові» Станіслав Ґалоньскі, який диригуватиме оркестром під час відкриття фестивалю 11 серпня. Символічно, що цьогоріч заключний концерт фестивалю пройде у гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла, де розпочався перший концерт фестивалю 5 років тому. Цього разу у нас виступатиме багато музичних подружніх пар: дует гітаристів з Харкова, львівські – Олена та Ігор Мацелюхи, подружжя Беруцьких з Польщі. Загалом буде більше ста виконавців.», – говорить Сергій Бурко, засновник фестивалю «Музика в старому Львові» та художній керівник оркестру «Віртуози Львова».

«Кредобанк» як найбільша інвестиція Польщі в українську банківську систему та банк, що має головний офіс у Львові, підтримує цікаві українсько-польські проекти у сфері культури, – говорить керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський. – Нам особливо приємно, що з роками фестиваль “Музика у старому Львові” став не тільки показовим прикладом українсько-польської культурної співпраці, який дає можливість представити творчі здобутки українських та польських художніх колективів громадянам обох країн, а й справжньою знаковою подією в житті Львова. Сподіваємося, що цьогорічний ювілейний фестиваль подарує львів’янам та гостям міста задоволення та гарний настрій».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування