В Україні створять мережу центрів підтримки підприємництва


В Україні створять мережу центрів підтримки підприємництва

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) спільно з обласними державними адміністраціями (ОДА) до 2020 року створять мережу центрів підтримки підприємництва відповідно до Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).

За словами першого заступника голови МЕРТ Максима Нефьодова, важливо налагодити зворотний зв’язок з регіонами щодо потреб малих підприємців.

“Важливо починати перетворювати результати роботи з проектами міжнародної технічної допомоги в стійкі інструменти державної політики, адже досі багато проектів у сфері розвитку підприємництва фінансується за кошти міжнародних донорів. Вкрай важливо також налагодити зворотний зв’язок з регіонами щодо потреб малих підприємців, що буде запорукою напрацювання ефективних рішень в цьому напрямку”,- заявив Нефьодов.

Центри підтримки підприємництва будуть надавати базовий рівень безкоштовної інформаційної та консультативної підтримки. Вони інформуватимуть про доступні програми підтримки МСП, проводитимуть освітні заходи.

Також МЕРТ планує створити інформаційний портал для підприємців на базі офіційного сайту міністерства і реалізувати “пілотний” проект про впровадження механізму часткових кредитних гарантій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування