ICO у другому кварталі 2018 року зібрали понад $8 млрд


ICO у другому кварталі 2018 року зібрали понад $8 млрд

У другому кварталі 2018 р. інвестиції у сфері ICO збільшилися на 151%, згідно з новим дослідженням ICORating.

Проекти з первинного розміщення токенів отримали близько $8,3 млрд, всього за першу половину поточного року вони залучили $11,3 мільярда. Це в 10 разів більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Читайте також: Німецька Фондова біржа розробляє платформу для ICO

У червні проект EOS завершив річну кампанію зі збору коштів, в ході якої проект отримав $4 мільярди. Вважається, що стартап залучив фінансування у той місяць, в якому було завершено ICO.

Більше половини проектів — 55%, не змогли досягти поставлених фінансових цілей. Аналітики ICORating підкреслили, що тип токена не впливає на успіх фінансування — всі невдалі проекти були поганої якості. Тільки невелика група змогла залучити $50 млн, багато хто не зміг дотягнути до позначки в $100 тисяч.

Проекти, які планували отримати фінансування на стадії ідеї, заробили найменшу кількість коштів. 58% подібних ICO не змогли залучити більше ніж $500 тисяч. Компанії, які мали мінімально життєздатний продукт, залучали в середньому $34,5 мільйона.

Найбільша кількість ICO пройшла у сфері фінансів, ігор, VR, інвестицій, блокчейна і соціальних мереж. Кількість проектів, пов’язаних з іграми, порівняно з першим кварталом 2018 р. зросла в два рази.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування