Власників авто на єврономерах чекають нові штрафи


Власників авто на єврономерах чекають нові штрафи

Якщо Верховна Рада ухвалить закони Ніни Южаніної, спрямовані на легалізацію автомобілів на єврономерах, то це може сильно не сподобатися деяким їх власникам.

Для того, щоб поставити в Україні на облік автомобіль на іноземних номерах, його спочатку потрібно зняти з реєстрації в тій країні, де його купили. І ось тут можуть виникнути проблеми. Які? Дуже різні. Наприклад, власникові автомобіля доведеться платити штраф, якщо у транспортного засобу минув термін страховки. Навіть якщо страховка прострочена на 1-2 дні – штрафу не уникнути.

Читайте також: Порушив – плати: що готують для єврономерів нові закони

За таке порушення в європейських країнах передбачено різний розмір штрафу. У Польщі, наприклад, він дорівнює 1 000 євро. Так, саме 1 000 євро. Ми не помилилися.

Майже всі українці, купуючи авто в Європі, в обов’язковому порядку запитують про наявність страховки. Зазвичай Страховка є. Але щойно машина продана і поїхала в Україну, її колишній власник відмовляється від страховки – він не хоче платити зайві гроші.

Ось і виходить, що українець, який купив автомобіль на єврономерах за 2-3 тис. євро, буде змушений платити чи не половину його вартості як штраф. Адже ще можуть оштрафувати і в Україні за порушення строку ввезення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування