Укрзалізниця повідомила про недофінансування пільгових перевезень на 90% у січні-липні


Укрзалізниця повідомила про недофінансування пільгових перевезень на 90% у січні-липні

ПАТ “Укрзалізниця” заявляє про недостатню компенсацію вартості пільгових перевезень громадян – за січень-липень воно отримало компенсацію в розмірі 48 млн грн, що становить лише 10% загальної суми.

“За сім місяців 2018 року таких категорій пасажирів перевезено на суму 480,4 млн грн. Компенсовано “Укрзалізниці” лише 10% цієї суми – 48 млн грн, відповідно, заборгованість становить 432,4 млн грн”, – наголошується в повідомленні на сайті компанії.

Читайте також: УЗ обіцяє новий швидкісний залізничний маршрут

У отримані компанією 48 млн грн входить компенсація з держбюджету за перевезення студентів – 9 млн грн, або 6% від необхідної суми.

В “Укрзалізниці” підкреслюють, що найменшу компенсацію отримав регіональний філіал “Львівська залізниця” – всього 7% вартості пільгових перевезень громадян.

У компанії також відзначають, що за сім місяців 2018 року “Укрзалізниця” сплатила податків і зборів до бюджетів всіх рівнів і державні цільові фонди на 1,5 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року – понад 11,1 млрд грн.

“Збільшення виплат у бюджет і державні цільові фонди відбулося насамперед завдяки зростанню заробітної плати залізничників, адже від цього прямо залежить сума єдиного соціального внеску, податку з доходів фізичних осіб, військового збору та інших платежів”, – цитується в повідомленні в. о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

За його словами, у збільшенні платежів свою роль зіграло також і зростання сплати дивідендів до державного бюджету, а також зростання податку на прибуток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування