Ідея для подарунку справжньому вікінгу від Радабанк! — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ідея для подарунку справжньому вікінгу від Радабанк!

Особисті фінанси
93
Ваш чоловік або син справжній прихильник вікінгів? Тоді ми точно знаємо, якому подарунку вони обов’язково зрадіють!
Австралійський монетний двір міста Перт вперше випустив серію монет з віртуальною реальністю, і тепер ви маєте унікальну можливість придбати другу монету «Вікінги» з цієї серії та зробити впевнений крок на шляху до зібрання власної фантастичної колекції.
Вікіни – ранньосередньовічні, переважно скандинавські мореплавці-воїни, які здійснювали морські походи, змушені шукати наживи за межами сучасної Скандинавії у зв’язку з перенаселенням. Берсерками ж називали найвідчайдушніших воїнів, котрі билися з такою несамовитою силою, що зупинити їх не могло навіть серйозне поранення. Саме вони й зображені на реверсі монети, заряджені маніакальною енергією, що сердитим криком доводять до тріпотіння своїх жертв.
На аверсі монети викарбувані профіль Її Високості Королеви Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі, означення грошового номіналу та рік випуску 2018.
Кожна монета індивідуально зістарена завдяки унікальній обробці поверхні вручну, яка передає ефект стародавнього артефакту – таким чином вигляд кожної монети може відрізнятися.
Дана серія монет супроводжується 3D-окулярами (входять до комплекту першої монети серії «Римський легіонер», яка також представлена в нашому банку) та захоплюючою 360-градусною панорамною ілюстрацією битви, викарбуваною на монеті. Зображення можна побачити на будь-якому смартфоні!
Поспішайте придбати унікальний, незвичайний та неповторний подарунок для своїх коханих чоловіків у наших відділеннях. Дізнатися вартість та переглянути весь каталог Австралійського монетного двору міста Перт можна на нашому сайті або зв’язатись з контакт-центром за телефоном 0 800 500 999.
ПАТ «АБ «Радабанк» – Ваш Банк необмежених можливостей!
За матеріалами:
Радабанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас