"Газпром" з початку тижня скоротив постачання до Європи через Україну і Білорусь — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Газпром" з початку тижня скоротив постачання до Європи через Україну і Білорусь

Енергетика
202
“Газпром” з початку тижня скоротив фізичні поставки газу до Європи через Україну і Білорусь, свідчать дані газотранспортних операторів Європи.
Заявка на транспорт газу через Україну по ужгородському коридору на вівторок заявлена на рівні 127 млн куб. м, що на 14% нижче, ніж факт прокачування понеділка – 147 млн куб. м. Найближчі ремонтні роботи в Україні на ужгородському коридорі розпочнуться тільки 14 серпня. Жодних аварій в центральній частині Росії не було, ремонтів не провадиться, повідомили “Інтерфаксу” російські газовики.
Крім того, в понеділок постачання газу до Німеччини газопроводом “Ямал-Європа” знизилися на 12% – до 77 млн куб. м з 88 млн куб. м в неділю, при тому що найближче обмеження роботи цього газопроводу у зв’язку з ремонтними роботами заплановано лише на 8 серпня на одну добу, повідомляє газотранспортна компанія Gascade.
На сайті “Газпрому” в розділі REMIT, де компанія розкриває дані про обсяги транзиту і обставини його зміни, коментарі щодо цього відсутні.
В “Укртрансгазі” підтвердили, що компанія не веде в даний час ремонтні роботи на ужгородському напрямку. “З нашого боку – без обмежень. Словаки також не змогли пояснити причину. Кажуть, таку їм довели номінацію”, – зазначив співрозмовник агентства.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас