КМДА виділить матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам до Дня Незалежності


КМДА виділить матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам до Дня Незалежності

Понад 55 тисяч малозабезпечених киян отримають матеріальну допомогу до Дня Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба Київської адміністрації.

Читайте також: Розенко розповів, коли українці отримають мінімальну зарплату на рівні 4200

Одноразову допомогу дадуть 55 тисячам 461 соціально незахищеному жителю Києва, зокрема, і внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку і фактично живуть у столиці.

По 900 гривень виплатять особам з інвалідністю з дитинства І групи та дітям з інвалідністю.

По 850 гривень отримають діти-сироти, по 700 гривень – особи з інвалідністю I групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує розмір 2-х прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, та особи з інвалідністю I групи.

По 600 гривень передбачили для осіб з інвалідністю з дитинства, по 500 гривень – Праведникам Бабиного Яру, жертвам політичних репресій, членам їхніх сімей, учасникам народного ополчення, які брали участь у обороні столиці України в період з 11 липня 1941 року до 19 вересня 1941 року і батькам загиблих в мирний час солдат строкової служби.

Особам зі слуховою і зоровою недостатністю обіцяють по 450 гривень допомоги, а особам, які досягли 90-річного віку і старше – по 400 гривень.

Одноразову виплату в 350 гривень отримають особи з інвалідністю та діти померлого годувальника, 250 гривень – особи, які є отримувачами компенсації за надання соціальних послуг, та особи, які є отримувачами компенсації по догляду за інвалідом I групи або особою, яка досягла 80-річного віку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування