Американським військовим заборонили користуватися програмами з GPS


Американським військовим заборонили користуватися програмами з GPS

Військовослужбовцям та іншому персоналу Збройних сил США заборонили використовувати фітнес-трекери, мобільні додатки та інші пристрої, які дозволяють відстежити їх геолокацію, в місцях проведення військових операцій і в місцях високого ризику.

Такий наказ видав Пентагон, повідомляє “Сьогодні” з посиланням на Fox News.

Наказ забороняє фітнес-трекери або інші електронні пристрої, які часто пов’язані з мобільними додатками або смарт-годинником і можуть передати GPS-дані користувача до соціальних мереж.

У наказі йдеться, що програми на персональних або урядових пристроях створюють “істотний ризик” для військового персоналу, тому вони повинні бути відключені у конкретних зонах проведення операцій.

Заборона поширюється також на додатки знайомств, такі як Tinder.

Згідно з новим наказом, військові керівники будуть визначати, чи можуть військові під їхнім командуванням використовувати функцію GPS на своїх пристроях, виходячи з ситуації безпеки в конкретному районі або на базі.

“Можливості геолокації можуть розкрити особисту інформацію, місцезнаходження, процедури і кількість співробітників військового персоналу і потенційно створювати непередбачені наслідки для безпеки і збільшити ризик для об’єднаних сил місії”, – йдеться в наказі.

Військовий персонал, який не перебуває у чутливих районах, зможе використовувати GPS-програми, якщо його командування підтвердить, що це не представляє ризиків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування