У ДФС нагадали українцям про податкову знижку за освітні послуги


У ДФС нагадали українцям про податкову знижку за освітні послуги

Громадяни України з 2018 року мають право на податкову знижку за оплачені освітні послуги у дошкільних, шкільних і позашкільних закладах освіти.

Про це нагадала директор департаменту податків та зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби (ДФС) Тетяна Федченко, передає прес-центр служби в Facebook.

Читайте також: Мін’юст планує надати податкову знижку на середню освіту

За словами Федченка, це пов’язано з внесенням змін до Податкового кодексу України. Отже, з 28 липня громадяни, які платять за освітні послуги у дитсадках, школах і позашкільних установах, можуть отримати податкову знижку.

“Право на отримання податкової знижки мають тільки члени сім’ї першого ступеня споріднення, тобто чоловік, дружина, діти, батьки. Відповідно, якщо платник сплачував за навчання своє, дітей або батьків, він може звернутися в органи фіскальної служби для отримання такої знижки”, – сказала Федченко.

Для отримання знижки після закінчення податкового року потрібно подати до 31 грудня декларацію, в якій вказати суму отриманих доходів і суму, витрачену на освітні послуги. Гроші платнику повинні повернути протягом 60 днів.

Для підтвердження отриманих освітніх послуг потрібно надати угоду, яку платник укладає з навчальним закладом. Сума податкової знижки не може перевищувати розмір заробітної плати, яку платник податків отримав протягом року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування