Євроконтроль прогнозує перевантаження найбільших аеропортів Європи


Євроконтроль прогнозує перевантаження найбільших аеропортів Європи

Через 20 років, згідно з дослідженням Європейської організації з безпеки повітряної навігації (Євроконтроль), найбільші аеропорти Європи будуть надзвичайно перевантаженими через інтенсифікацію авіатрафіку, зокрема, унаслідок розвитку компаній-лоукостерів, повідомив телеканал RTBF.

До 2040 року очікується на 4 млн більше авіарейсів, що означає близько 360 млн пасажирів додатково, відзначають автори дослідження Євроконтролю.

Кожен авіарейс при нинішніх потужностях аеропортів буде спізнюватися в середньому на 20 хвилин. В сім разів збільшиться кількість запізнень рейсів понад однієї години, що торкнеться близько 0,5 млн пасажирів.

Експерти бачать вирішення в першу чергу в розширенні аеропортів. Але на це потрібні дозволи влади відповідних держав і столиць, бо три чверті європейських аеропортів або повністю, або наполовину приватні.

Іншим рішенням, вважають автори доповіді, може бути скорочення загального числа рейсів при збільшенні місткості авіалайнерів.

Нарешті, допомогти вийти зі становища могло б розвиток мережі регіональних аеропортів з метою розвантажити найбільші повітряні гавані Європи, вважають в Евроконтроле.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування