НАБУ пропонує забезпечити додатковий контроль під час закупівель газу


НАБУ пропонує забезпечити додатковий контроль під час закупівель газу

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) пропонує забезпечити додатковий контроль під час закупівель газу на пільгових умовах.

Про це вчора під час брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

Читайте також: Київ закупив газ у Укрнафтобуріння дорожче від комерційної ціни Нафтогазу – Коболєв

“Фактично зараз жодного органу, який би контролював достовірність закупівель так званого пільгового газу, в Україні немає. І це фактично проблема навіть не в діяльності органів, а проблема в нормативному регулюванні цієї ситуації. Тобто, фактично ті компанії, які закуповують газ, вони на свій розсуд вкажуть ту суму газу, який буде отриманий з НАК “Нафтогазу”, а як вона буде розпоряджатися цим газом – ніхто не контролює. Відповідно це якраз і є причиною, умовою того, що сприяє корупційним схемам”, – заявив Ситник.

Він підкреслив, що для корупційних схем під час закупівель газу у НАК “Нафтогаз” необхідно додатково встановити контроль з боку спеціального повноважного органу.

“Тому мною підписано лист на ім’я прем’єр-міністра України з проханням, щоб все-таки на рівні уряду порушити це питання і, користуючись нагодою, звертаюся до всіх причетних – це і НКРЕКП, і “Нафтогаз”, тому що ця ситуація не може тривати далі. Потрібне нормативне врегулювання питання… Адже відсутній повноважний орган, який би забезпечував контроль таких закупівель”, – сказав директор НАБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua