0 800 307 555
0 800 307 555

Разом з Альфа-Банком Україна до школи готові!


Разом з Альфа-Банком Україна до школи готові!

Альфа-Банк Україна пропонує своїм клієнтам допомогу в підготовці до нового навчального сезону. Для купівлі товарів, необхідних для школи або вишу, батьки можуть отримати у банку швидкий кредит готівкою зі знижкою 20% від відсоткової ставки.

Унікальність пропозиції кредиту готівкою від Альфа-Банку – у можливості отримати гроші протягом 59 хвилин! Сума кредиту може сягати 500 тисяч гривень, строк – до 48 місяців. Рішення про видачу кредиту на суму до 50 тисяч гривень приймаються ще швидше, а для оформлення знадобиться лише паспорт та ІПН.

Спеціально до початку нового навчального сезону Альфа-Банк Україна пропонує батькам перевірити швидкість видачі кредитів готівкою. У період дії акції, у випадку відступлення банку від заявленого строку видачі кредиту у 59 хвилин, клієнт отримає 20% знижки на відсоткову ставку позики.

Спеціальні акційні умови зі знижкою діють з 30 липня до 30 вересня 2018 року включно. Оформити кредит можна у будь-якому відділенні Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку або ж подати заявку за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua