0 800 307 555
0 800 307 555

RADAcard – ТОПова картка України


RADAcard – ТОПова картка України

Цього тижня в центрі нового дослідження фінансового порталу Простобанк опинилися платіжні картки Visa Classic та Mastercard в доларах США. Ключовими параметрами, які бралися до уваги для аналізу, портал визначив вартість випуску та щорічного обслуговування карти, а також розмір комісії за зняття готівки в банкоматах банку-емітенту та інших банків.

З величезною радістю та гордістю поспішаємо повідомити, що за результатами аналізу більш ніж 30 банків, платіжна картка RADAcard від Радабанк увійшла до десятки найкращих платіжних карток Mastercard!

RADAcard – універсальна банківська карта, розроблена нашими спеціалістами з урахуванням усіх потреб та очікувань сучасної людини – її можна використовувати для розрахунків, накопичення та збільшення власних грошових коштів, як кредитну карту та карту для подорожей завдяки пільговим умовам поповнення та зняття готівкових коштів.

Ознайомитися з повним переліком переваг RADAcard ви можете на нашому сайті.

Залишити заявку на оформлення карти ви можете на нашому сайті, за допомогою контакт-центру або звернутися до найближчого відділення.

ПАТ «АБ «Радабанк» – Ваш Банк необмежених можливостей!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua