0 800 307 555
0 800 307 555

Київ і Волинь за півроку не заплатили за пільговиків у приміських поїздах жодної копійки, - УЗ (інфографіка)


Київ і Волинь за півроку не заплатили за пільговиків у приміських поїздах жодної копійки, - УЗ (інфографіка)

В “Укрзалізниці” повідомили, що за перші 6 місяців недоотримали за перевезення пільгових категорій пасажирів 150 млн грн, бо з місцевих бюджетів повернулася лише мала частина коштів.

Читайте також: Укрзалізниця розробляє нову модель пасажирських перевезень

Найбільші суми заборгували регіони з містами-мільйонниками, стверджують залізничники. Так, найбільша сума боргу накопичилася у Харківській області – майже 27 млн ​​грн, з яких місцеві бюджети повернули УЗ тільки 1,15 млн грн. Схожа ситуація в Дніпропетровській області (20,6 млн грн, повернулися трохи більше 2 млн грн) і на Київщині (18,7 млн ​​грн, повернуто 1,2 млн грн).

При цьому Київ, який за витратами на перевезення пільговиків опинився на четвертому місці (15,6 млн грн), з січня по червень 2018 року не виплатив “Укрзалізниці” взагалі нічого. Точно так само не було компенсацій від Волинської області, хоча там борг набагато скромніший – близько 3,3 млн грн.

У департаменті соцполітики Київської міської адміністрації, відповідальному за відшкодування витрат на провезення пільговиків, прокоментували ситуацію, заявивши, що збиралися частково погасити борг, але не отримали на це фінансування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua