0 800 307 555
0 800 307 555

Погляд експерта: Валерія Вагоровська про платіжну систему для фрілансерів


Погляд експерта: Валерія Вагоровська про платіжну систему для фрілансерів

Протягом тривалого часу я працюю в сфері Фінтех і сьогодні нам варто поговорити про особливості функціонування платіжних сервісів для фрілансерів, які є приватними підприємцями. FONDY – універсальна платіжна система, що дозволяє сформувати в особистому кабінеті унікальний розрахунковий рахунок і відправити його платнику будь-яким зручним месенджером.

Проблема фрілансу полягає в одній єдиній речі – способі оплати роботи. Дуже часто авторитетні біржі стягують солідну комісію за надання послуг, тому цілком і повністю уникнути труднощів не вдається. Також, якщо сума замовлення чимала, фрілансеру доведеться «ділитися».

Такий інвойс для платника виглядає наступним чином:

Декілька особливостей Fondy

Особливістю нашої системи є можливість формування інвойсів у гривнях, доларах, євро та інших валютах.

Якщо вам хочеться налаштувати відображення угод з офертою, для цього буде потрібно вибрати в меню наступні пункти:

1) налаштування мерчанта;

2) технічні;

3) посилання;

Ви можете ознайомитись нижче із типовим зразком оферти:

Як видно на зображенні, оферта виконана англійською та російською мовами, в ній відображені умови співпраці із банками-кореспондентами. Верхню частину сторінки займає таблиця із відображенням інформації про замовника і виконавця, вартість робіт, тематикою робіт, розрахункову валюту. Всі комісії зобов’язаний виплатити замовник і кожен інвойс має свій термін сплати.

Тепер ми поговоримо про дизайн платіжної сторінки. Якщо ви хочете його забрендувати, то проведіть наступні маніпуляції в меню налаштувань мерчанта. Там буде доступна вкладка «Дизайн»:

Як почати працювати із Fondy?

В першу чергу для початку робіт пройдіть обов’язкову реєстрація в сервісі. На електронну пошту ви отримаєте посилання для підтвердження і вже можете почати працювати з сервісом. Відразу після реєстрації та підтвердження пошти, користувач може створювати нові мерчанти. Ми подбали, щоб робота в сервісі була максимально зручною для всіх і кожного. Fondy відрізняється від інших компаній умовами своєї співпраці і елементарної навігацією.

Як то кажуть: «Чим простіше, тим надійніше, тому що у простій системі немає чому псуватись».

Як додати мерчант?

Я представлю покрокову інструкцію для створення мерчанта:

1) Додаючи Мерчант, обов’язково потрібно вказати адресу сайту, на якому розміщений профіль фрілансера. Це може бути будь-яка біржа або будь-який сторонній ресурс із розміщеним портфоліо.

2) На цю адресу електронної пошти відправляється набів обов’язкових документів, а саме: виписка з Єдиного держреєстру юросіб, копія ІПН фізичної особи підприємця, довідка про відкритий рахунок в банківській організації.

3) Обов’язковою умовою є підпис договору за загальним шаблоном.

Як бачите, працювати з системою дуже просто і доступно. Необхідно всього лише розібратися з навігацією і ніяких проблем не виникне. Зверніть увагу, що при складанні оферти потрібно обов’язково перевірити заповнення всіх полів.

Автор статті: Валерія Вагоровська – FONDY Финтех Эксперт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Fondy
Опитування
В Контексті Finance.ua