Нова Пенсійна програма відкриває нові можливості


Нова Пенсійна програма відкриває нові можливості

Таскомбанк перезапустив Пенсійну програму, яка повністю орієнтована на потреби й спосіб життя людей старшого віку. Ми пропонуємо не лише якісний сервіс, але й цілий комплекс послуг для економії та накопичення коштів. Найперше, це безкоштовне відкриття пенсійної картки, якою можна розраховуватися за товари й послуги або знімати гроші в мережі відділень Таскомбанку чи будь-яких банкоматах без комісії.

З 1 серпня по 31 грудня 2018 року запрошуємо оформити картку для отримання пенсії в Таскомбанку та взяти участь в акційній програмі. Ми розробили пакет послуг для Вашого достатку, безпеки й комфорту:

Отримуйте додатковий бонус + 2% до ставки при оформленні вкладу «Стабільний» у гривні строком розміщення на 3,6,9 і 12 місяців;
Зберігайте кошти на пенсійній картці та отримуйте 10% річних на залишок коштів;
Розраховуйтеся своєю пенсійною карткою в мережі аптек та отримуйте повернення коштів на картку (чистий кешбек) — 7% від суми покупок. Якщо у Вас вже є картка на знижку в аптеці, економія буде ще вигіднішою!

«Створюючи послуги для клієнтів, ми завжди орієнтуємося на їх потреби. Пенсійна програма вимагає особливого підходу. На сьогодні отримувати пенсію в Таскомбанку не просто зручно й безпечно, а й насправді вигідно. Ми пропонуємо безкоштовно оформити пенсійну картку та отримувати підвищений відсоток на залишок коштів, підвищений кешбек та кращі умови оформлення депозиту, а також цілодобову лінію підтримки клієнтів», — підкреслив Денис Раковський, Директор з продажів роздрібного бізнесу Таскомбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування