Нова Пенсійна програма відкриває нові можливості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нова Пенсійна програма відкриває нові можливості

Особисті фінанси
27
Таскомбанк перезапустив Пенсійну програму, яка повністю орієнтована на потреби й спосіб життя людей старшого віку. Ми пропонуємо не лише якісний сервіс, але й цілий комплекс послуг для економії та накопичення коштів. Найперше, це безкоштовне відкриття пенсійної картки, якою можна розраховуватися за товари й послуги або знімати гроші в мережі відділень Таскомбанку чи будь-яких банкоматах без комісії.
З 1 серпня по 31 грудня 2018 року запрошуємо оформити картку для отримання пенсії в Таскомбанку та взяти участь в акційній програмі. Ми розробили пакет послуг для Вашого достатку, безпеки й комфорту:
Отримуйте додатковий бонус + 2% до ставки при оформленні вкладу «Стабільний» у гривні строком розміщення на 3,6,9 і 12 місяців;
Зберігайте кошти на пенсійній картці та отримуйте 10% річних на залишок коштів;
Розраховуйтеся своєю пенсійною карткою в мережі аптек та отримуйте повернення коштів на картку (чистий кешбек) — 7% від суми покупок. Якщо у Вас вже є картка на знижку в аптеці, економія буде ще вигіднішою!
«Створюючи послуги для клієнтів, ми завжди орієнтуємося на їх потреби. Пенсійна програма вимагає особливого підходу. На сьогодні отримувати пенсію в Таскомбанку не просто зручно й безпечно, а й насправді вигідно. Ми пропонуємо безкоштовно оформити пенсійну картку та отримувати підвищений відсоток на залишок коштів, підвищений кешбек та кращі умови оформлення депозиту, а також цілодобову лінію підтримки клієнтів», — підкреслив Денис Раковський, Директор з продажів роздрібного бізнесу Таскомбанку.
За матеріалами:
Таскомбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас