0 800 307 555
0 800 307 555

Німеччина виділить Україні 7 млн євро на підтримку гуманітарних заходів


Німеччина виділить Україні 7 млн євро на підтримку гуманітарних заходів

Федеральний уряд Німеччини надасть фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні в 2018-2019 роках на суму EUR7 млн.

Про це повідомляє посольство ФРН в Україні.

Читайте також: Сенат США погодився надати Україні $250 млн на оборону

Згідно з повідомленням прес-служби посольства в четвер, в 2018 році на гуманітарні проекти МКЧХ в Україні урядом ФРН передбачені EUR4 млн, а на 2019 планується виділити EUR3 млн.

Таким чином, сукупне фінансування Німеччиною проектів і заходів МКЧХ в Україні в 2016-2019 рр. збільшиться до EUR20,5 млн.

У німецькому посольстві нагадали, що Німеччина фінансово підтримує численні гуманітарні заходи в рамках проекту “МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв’язки в Україні”.

Вони охоплюють медичну допомогу, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров’я, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і гігієни, водопостачання, підготовку медичних кадрів, пошук зниклих безвісти, а також інформаційні заходи про небезпеку мін та боєприпасів тощо.

“Ці заходи є важливим внеском у подолання наслідків конфлікту, що триває. Ця допомога спрямована на людей, які страждають від конфлікту з обох боків лінії зіткнення в Донецькій і Луганській обл., а серед них і тимчасово переміщені особи і сім’ї в громадах, які приймали біженців”, – сказано в повідомленні посольства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua