Німеччина виділить Україні 7 млн євро на підтримку гуманітарних заходів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німеччина виділить Україні 7 млн євро на підтримку гуманітарних заходів

Казна та Політика
57
Федеральний уряд Німеччини надасть фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні в 2018-2019 роках на суму EUR7 млн.
Про це повідомляє посольство ФРН в Україні.
Згідно з повідомленням прес-служби посольства в четвер, в 2018 році на гуманітарні проекти МКЧХ в Україні урядом ФРН передбачені EUR4 млн, а на 2019 планується виділити EUR3 млн.
Таким чином, сукупне фінансування Німеччиною проектів і заходів МКЧХ в Україні в 2016-2019 рр. збільшиться до EUR20,5 млн.
У німецькому посольстві нагадали, що Німеччина фінансово підтримує численні гуманітарні заходи в рамках проекту “МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв’язки в Україні”.
Вони охоплюють медичну допомогу, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров’я, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і гігієни, водопостачання, підготовку медичних кадрів, пошук зниклих безвісти, а також інформаційні заходи про небезпеку мін та боєприпасів тощо.
“Ці заходи є важливим внеском у подолання наслідків конфлікту, що триває. Ця допомога спрямована на людей, які страждають від конфлікту з обох боків лінії зіткнення в Донецькій і Луганській обл., а серед них і тимчасово переміщені особи і сім’ї в громадах, які приймали біженців”, – сказано в повідомленні посольства.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас