0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони нарахувало штрафів на мільйон гривень за незбудовані гуртожитки


Міноборони нарахувало штрафів на мільйон гривень за незбудовані гуртожитки

Міноборони розриває договори з низкою компаній, які не виконують своїх зобов’язань щодо спорудження 184 гуртожитків, а за грубе порушення строків підрядникам нараховано штрафів суму понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомив на брифінгу в прес-центрі МОУ заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил полковник Олександр Чергінець.

Читайте також: Міноборони підвищує виплати військовим

“З метою досудового врегулювання спору замовниками Міністерства оборони України до підрядників, які грубо порушують строки виконання етапів будівництва, надіслано претензії з нарахуванням штрафних санкцій на загальну суму більше 1 млн грн. На цей час будівельними компаніями вже сплачено понад 110 тис. грн штрафних санкцій”, – сказав Чергінець.

За його словами, деякі підрядники порушують передбачені договорами терміни виконання будівельних робіт, що створює передумови несвоєчасного завершення будівництва об’єктів в цілому. Наразі підготовлені документи на розірвання Міністерством оборони 4 контрактів в односторонньому порядку відповідно до умов договорів. Крім того, з однією компанією договір вже розірвано та проведено повторну процедуру закупівлі.

Чергінець розповів про конкретні випадки невиконання суб’єктами господарювання взятих на себе зобов’язань на окремих об’єктах Збройних сил. Зокрема, товариством з обмеженою відповідальністю “Перша будівельно-монтажна група” укладено 13 договорів підряду, з яких по 10 об’єктах роботи виконуються із запізненням з вини суб’єкта господарювання.

“Міноборони докладатиме максимальних зусиль для боротьби з забудовниками, які не виконують своїх зобов’язань, з відповідним відшкодуванням за зриви строків будівельних робіт та переданням матеріалів до правоохоронних органів для прийняття правового рішення”, — наголосив полковник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua