Швеція виділить $380 тис. секретаріату Реанімаційного пакету реформ з 1 серпня 2018 р.


Швеція виділить $380 тис. секретаріату Реанімаційного пакету реформ з 1 серпня 2018 р.

Уряд Швеції надасть додаткову фінансову підтримку секретаріату Реанімаційного пакету реформ (РПР) в розмірі $380 тис. З 1 серпня 2018 року на 12 місяців, повідомила прес-служба посольства Швеції.

РПР зарекомендував себе надійним партнером і продемонстрував ефективну модель співпраці влади і громадськості в забезпеченні демократичних перетворень в країні, тому ми раді продовжити нашу підтримку організації”, – цитує прес-служба координатора проектів співпраці посольства Швеції в Україні Василя Романюка.

Як зазначив директор Центру демократії і верховенства права, співголова РПР Тарас Шевченко, Швеція стала найбільшим партнером організації в найближчий рік.

“Ми розраховуємо, що в найближчі 12 місяців РПР отримає юридичний статус, подальше фінансування спрямовуватиметься в РПР безпосередньо”, – додав Т.Шевченко.

Як уточнили в прес-службі, в даний час РПР має статус об’єднання неурядових організацій та експертних груп, фінансування отримує через Центр демократії та верховенства права.

РПР функціонує як координаційний центр для 83 неурядових організацій та 22 експертних груп, які розробляють, просувають і здійснюють контроль за реалізацією реформ у країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua