Обсяги українського газу для реалізації населенню у 2019 році збільшаться


Обсяги українського газу для реалізації населенню у 2019 році збільшаться

Обсяги реалізації населенню газу власного видобутку з 1 січня 2019 року збільшаться щонайменше на 300 мільйонів кубометрів на рік.

Про це повідомляє прес-служба АТ «Укргазвидобування» (УГВ).

“У повному річному еквіваленті з 1 січня 2019 року з урахуванням проведення організаційно-технологічних регламентів і робіт з інтенсифікації видобутку, буріння нових свердловин, будівництва ще 5 ДКС (дожимні компресорні станції), які мали бути побудовані, але їхнє будівництво не було завершено, обсяг реалізації газу для населення збільшиться щонайменше на 300 млн м3 на рік”, – заявляють в УГВ.

У компанії також прогнозують, що обсяги газу для реалізації населенню зростуть вже нинішнього року.

“Завдяки розірванню Стокгольмським арбітражем договору про спільну діяльність (СД) з ТОВ «Карпатигаз» та Misen Enterprises AB АТ «Укргазвидобування» отримало можливість повноцінно користуватися власними свердловинами, які раніше використовували у спільній діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в другому півріччі 2018 року УГВ збільшить обсяг газу власного видобутку для реалізації населенню в межах 150 млн кубометрів, виходячи з факту видобутку в першому півріччі в рамках договору спільну діяльність з ТОВ «Карпатигаз» та Misen Enterprises AB.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua