Nord Stream запрацював після профілактики на добу раніше, впав транзит через Україну


Nord Stream запрацював після профілактики на добу раніше, впав транзит через Україну

Газопровід “Північний потік” (Nord Stream), що йде по дну Балтійського моря з Росії до Німеччини, в понеділок відновив роботу після планових профілактичних робіт, що тривали з 17 липня, повідомляють європейські газотранспортні оператори.

За графіком зупинка мала тривати до ранку 31 липня, але поставки відновилися вже з початком нової газової доби вранці в понеділок.

По “Північному потоку” прокачується до 170 млн кубометрів газу на добу. З урахуванням вартості газу на континентальних торгових майданчиках Європи, вартість додаткових товарних поставок за надпланову добу може скласти близько $45 млн.

Перезапуск “Північного потоку” скоротив транзит через Україну, ресурсами ГТС якої “Газпром” користувався для часткової компенсації транспортних потужностей, що вибули. Вже на понеділок номінація на прокачку по ужгородському коридору впала до 156 млн куб. м з 198 млн куб. м на неділю, повідомляє газотранспортний оператор Словаччини.

За час ремонту проводились роботи з техобслуговування механічних вузлів устаткування і перевірки систем автоматизації з метою забезпечення надійної роботи обох ниток газопроводу протягом року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua